Dátum: ZRUŠENÉ

Mesto: Zvolen

Miesto konania: DK ŽSR

Začiatok koncertu: 19:00 hod.

VSTUPENKY

Primal-Fear-2021-ZRUSENE
KONCERT ZRUŠENÝ!
Vážení fanúšikovia a priatelia Primal Fear. S hlbokým poľutovaním vám musíme oznámiť, že kvôli vážnym problémom s ochorením musí kapela zrušiť všetky koncerty oznámené na roky 2021 a 2022.
V tejto chvíli nemôžeme predvídať, kedy bude kapela pokračovať v tom, čo má najradšej: hrať show. Vstupenky môžete vrátiť v mieste zakúpenia.

S fantastickým šiestym miestom v oficiálnej nemeckej hitparáde a patričnou hrdosťou na toto umiestnenie ohlasujú Primal Fear, heavy metaloví veteráni z Mníchova (základňa kapely) svoje turné 2021. Turné sa bude niesť pod názvom „Metal Commando over Europe“ a s Primal Fear sa ho zúčastnia ešte 2 kapely.
Samozrejme, album musel zabodovať aj v iných krajinách a napríklad v Japonsku je aktuálne no.7 a v UK debutoval v rock chart na mieste číslo 4 !

17.7.2020 vyšlo Metal Comando. Album je opäť svieži a nadupaný ako tie najlepšie kúsky od nich, s poradovým číslom 13. Neuveriteľné na to, že v roku 1994 bol Ralf Scheepers nútený odísť z Gamma Ray, avšak na prvý počin si trúfol až v roku 1997…

Skupina preukazuje vo svojej tvorbe veľkú úctu svojim vzorom Judas Priest pričom si samozrejme udržiava svoju dávku osobitosti, hutnosti, nemeckej melodičnosti a výnimočný borič oktáv Ralf dokazuje, že by si to kľudne vokálne rozdal aj so samotným najvyšším, teda Robom Halfordom…

Za úspechom kapely a albumu nestojí nik iný ako (už spomenutá) siréna RALF SCHEEPERS (ex-Gamma Ray) a basgitarista Matt Sinner (Sinner). Celkovo šestica s premenlivou zostavou ohlásila aj nového demolátora bicích – je ním Michael Ehré, ktorého môžete aktuálne poznať zo zoskupenia UNITY alebo GAMMA RAY… Ten nahradil v PF také esá ako boli napríklad Randy Black alebo Aquiles Priester …

Nezvyklým sa stalo aj obsadenie postu tretieho gitaristu – v Primal Fear to už nejaký čas funguje, aj keď v parádnych vyšívačkových dvoj až trojsólach na albume nezisťujete, koľko vrstiav tam je, do ucha lezú samé…

Obsadenei kapely je tak nasledovné:

Ralf Scheepers | spev
Tom Naumann | Gitara
Alex Beyrodt | Gitara
Magnus Karlsson | Gitara
Michael Ehré | Bicie nástroje
Mat Sinner | Basgitara

Špeciálnym hosťom tohto turné budú u nás, ale samozrejme nielen u nás, švajčiarske heavy/power metalové čarodejnice Burning Witches, ktoré si získavajú veľkú popularitu u fanúšikov. Bude sa načo aj pozerať, nielen počúvať.
Druhou kapelou – ako uvádzač koncertu, bude Scarlet Aura. Úplnou neznámou to pre slovenské publikum nebude, pretože sympatická blondínka s kapelou sa predstavila aj na Slovensku ako predskokan Beast in Black a Rhapsody Reunion v roku 2018.