Dátum: 27.8.2023

Mesto: Nitra

Miesto konania: amfiteáter

Začiatok koncertu: 17:00 hod.

 

 

Dátum: 29.8.2023

Mesto: Košice

Miesto konania: amfiteáter

Začiatok koncertu: 17:00 hod.

VSTUPENKY

Bonnie-Cris-2023-plagat

Senzáciou pre koniec leta je jedinečné spojenie dvoch svetovo známych mien a hviezd 70-tych, 80-tych aj 90-tych rokov, Bonnie Tyler a Chrisa Normana, na ich exkluzívnom spoločnom dvojkoncerte s Nitre a Košiciach!

V dátumoch osláv 69-teho výročia SNP títo interpreti prídu potešiť Slovensko 27.8. v Nitre a 29.8. v Košiciach. Nikto si nemusí brať voľno, oba dni sú totiž nepracovné J, nie je za čo ďakovať, podarilo sa…
Exkluzivitu tohto vystúpenia podtrhuje aj to, že tento rok takúto zostavu môžu vidieť fanúšikovia len na 4 koncertoch : jeden v Nemecku, jeden vo Švajčiarsku a dva na Slovensku. „Jedna noc – dve hviezdy“ – to je charakteristika toho vystúpenia.

Bonnie Tyler priniesla svetu niekoľko známych megahitov, ktorým vládnu najmä skladby It’s a Heartache , Holding Out For A Hero a najmä absolútny a všade známy megahit Total Eclipse Of The Heart. Na to že BONNIE nie je práve vekovo z tých, ktorí ovládajú sociálne, audio a audiovizuálne médiá, je sledovanosť jej klipu skladby na YOUTUBE v 2 verziách za hranicou 1 miliardy videní! To je už výkon, ktorý sa nepodarí len tak hocikomu, miliardovými interpretmi sa to po svete až tak nehemží. Ale naživo máte možnosť aj túto skladbu zhliadnuť práve pri rozlúčke s letom, koncom augusta a na 2 koncertoch na Slovensku.

Chris Norman je známy zo svojho sólového pôsobenia po odchode zo SMOKIE – ale samozrejme aj z tejto mimoriadne úspešnej a hity chrliacej mašiny. (Podobne ako napríklad OZZY sa stal v súboji s pôvodnou kapelou tým úspešnejším ! )
Poznávacím znamením Chrisa je jeho charizma, jeho nezameniteľný chrapľavý vokál a vystúpenia plné energie . Obrovská popularita z čias SMOKIE a nasledovne sólovej kariéry, mu zaručujú aj dnes obrovskú fanúšikovskú základňu a to si jednoznačne Chris preverí aj na Slovensku na 2 koncertoch, kde rozospieva a roztancuje 2 plné amfiteátre.

Výpočet hitov SMOKIE je na dlhý zoznam, ale nik nemôže povedať, že by snáď nepoznal Living Next Door to Alice , I’ll Meet You at Midnight, Needles and Pins Mexican Girl, Don’t Play Your Rock ‚n‘ Roll to Me či sólové trháky Midnight Lady, Some Hearts Are Diamonds alebo duet so Suzi Quatro – Stumblin‘ In.
Všetky tieto šlágre a aj ďalšie si vypočujete koncom prázdnin naživo – takže sa v hojnom počte uvidíme 27. augusta na amfíku v Nitre a 29. augusta v Košiciach.

Fantastickou správou je pridanie hviezdneho špeciálneho hosťa ku dvojkoncertu Bonnie a Chrisa – slovenského hitmakera a stálicu slovenskej populárnej hudby – Petra Nagya a jeho INDIGa. Peter prijal túto výzvu s radosťou, pretože aj on je fanúšik Chrisa a Bonnie – a ku ich hitovým setom pridá svoj ultra-mega-hitovú viac ako hodinovú skladačku svojich naj skladieb medzi ktorými nenájdete jedinú slabšiu medzierku: tomuto sa hovorí nálož na úvod parádneho večera!