Od:
Kategórie: News
Z organizačných dôvodov sme nútení koncert Hollywood Vampires 20.7.2023 presunúť. Koncert sa uskutoční na amfiteátri Paľa Bielika v Banskej Bystrici. Ten je známy ako jeden z najväčších na Slovensku, ale aj jeho kapacita je limitovaná. Preto ostáva na predaj už len cca 2500 vstupeniek.
Akcia sa presúva do krajského mesta Banská Bystrica, ktorá je na nápor fanúšikov už zvyknutá. Okrem lepšej infraštruktúry ponúka aj lepšie možnosti ubytovania či iných aktivít. Nehovoriac o ústretovosti zo strany mesta Banská Bystrica ako takého.
Zmenou vám zároveň spríjemníme sledovanie koncertu, keďže zo státia sa na amfiteátri stáva voľné sedenie. Samozrejme komfort číslovaných miest na tribúny ostáva zachovaný a to vydelením a označením radov a sedačiek tak ako to bolo v pôvodnom mieste konania. VIP státie ostáva pod pódiom s tým, že aj sem pribudnú aj miesta na sedenie. Pozrite si prosím plánik miesta a samozrejme ďalšie informácie budú nasledovať.
Pozor zmena ceny vstupenky! Voľné sedenie je od teraz za 70€.
Klienti, ktorým zmena miesta nevyhovuje, môžu zakúpené vstupenky vrátiť v priebehu 7 pracovných dní od oznámenia zmeny v mieste zakúpenia.