Dátum: 20.7.2023

Mesto: Banská Bystrica

Miesto konania: Amfiteáter

Začiatok koncertu: 16:00 hod

VSTUPENKY

Hollywood_Vampires_2023_BB_plagat

Celá situácia ohľadom zrušeného koncertu Hollywood Vampires nás veľmi mrzí. Chceme však všetkých klientov uistiť, že na všetkom, hlavne ohľadom vracania peňazí za vstupenky, sa intenzívne pracuje. V dohľadnej dobe vás budeme informovať. Veríme, že to nepotrvá dlho a pekne prosíme o trochu strpenia.
Tím PE

ZMENA MIESTA KONANIA!

Z organizačných dôvodov sme nútení koncert Hollywood Vampires 20.7.2023 presunúť. Koncert sa uskutoční na amfiteátri Paľa Bielika v Banskej Bystrici. Ten je známy ako jeden z najväčších na Slovensku, ale aj jeho kapacita je limitovaná.

Zmenou vám zároveň spríjemníme sledovanie koncertu, keďže zo státia sa na amfiteátri stáva voľné sedenie. Samozrejme komfort číslovaných miest na tribúny ostáva zachovaný a to vydelením a označením radov a sedačiek tak ako to bolo v pôvodnom mieste konania. VIP státie ostáva pod pódiom s tým, že aj sem pribudnú aj miesta na sedenie. Pozrite si prosím plánik miesta a samozrejme ďalšie informácie budú nasledovať.

Pozor zmena ceny vstupenky! Voľné sedenie je od teraz za 70€.

Klienti, ktorým zmena miesta nevyhovuje, môžu zakúpené vstupenky vrátiť v priebehu 7 pracovných dní od oznámenia zmeny v mieste zakúpenia.

 

Po tohtoročnom skúšobnom mnohotisícovom koncerte Helloween a Hammerfall, alebo Boney M, Legendy, českých hard/n/heavy hviezd Traktor, Alkehol a Torr,    nachystala agentúra Profi Event ďalšiu – a nebojíme sa povedať, ešte väčšiu bombu.

Do Zvolenskej Slatiny prídu zahrať svoj mega-hitový set hudobníci, pôsobiaci pod menom Hollywood Vampires. Nič? OK, teraz spozornelo možno pár tisíc ľudí.
Tak poďme pomalou šokovou terapiou.

Tommy Henriksen – hudobník, ktorý je známy ako producent, „mixážista“, gitarista, basgitarista a autor skladieb v skupinách práve Hollywood Vampires, ale aj Alice Cooper Band a Warlock!!! Dobré, nie? Ako producent spolupracoval s interpretmi ako Lady Gaga, Meat Loaf, Lou Reed, Halestorm, Kesha a Daughtry.

Alice Cooper – svetoznámy rocker, ktorý má na konte množstvo megahitov ako Poison, I´m Eighteen, No more mr. Nice Guy, School´s Out,  Hey Stoopid, Bed of Nails, House of Fire, ktorého skladby prevzalo toľko kapiel, ako jeho nápad s jeho vizážou. Pomaľovaná legenda, od ktorej si vzali vzor ešte aj Kiss a potom zástupy a zástupy rockových, metalových aj iných kapiel a umelcov…
Už sa ťažšie dýcha 7 až 10 tisícom fanúšikov?

Ideme ďalej, jazda len začala…
Joe Perry – Ou, tak to je nálož! Gitarista a jeden z dvoch najznámejších členov Aerosmith je aj gitaristom Hollywood Vampires. Ak niekomu náhodou, ale naozaj len náhodou, nehovorí nič meno Alice Cooper, tak Aerosmith je už meno pre niekoľko desaťtisíc fanúšikov aj na Slovensku. Dych sa ale ešte nezastavil…

Druhým gitaristom skupiny Hollywood Vampires nie je nikto iný ako Johnny Depp.

A teraz si predstavujeme, ako sa táto správa začína šíriť Slovenskom a okolitými krajinami, pretože toto je rocker, ktorý je viac známejší svojou fantastickou filmovou kariérou  (ako rockovou) s doslova netypickými filmovými úlohami (Nožnicovoruký Edward, Ospalá diera, Alica v krajine zázrakov, Charlie a továreň na čokoládu, ale aj Nočná mora z Elm Street alebo Čata zo začiatkov kariéry). Avšak nad tým všetkým je postava Jacka Sparrowa, akože najznámejšieho pirátskeho kapitána na svete (odpustite Long John Silver, ste už „len“ dvojka) … Ale príde sa predstaviť ako poriadny rocker, ktorý vám zahrá a zaspieva niečo z tvorby kapely a množstvo šlágrov.

Tak a teraz sa nadýchli státisíce fanúšikov tohto „netypického“ herca, idola, ale aj vzoru. Takže skúsme takto polopatisticky. Johnny Depp a jeho kapela Hollywood Vampires, all stars band v zostave s Alice Cooperom a Joe Perrym, navštívia Slovensko a zahrajú exkluzívny koncert dňa 20. júla 2023 v srdci banskobystrického kraja, na nádherných trávnatých poliach „Olympic Fieldsvo Zvolenskej Slatine. Obrovské prípravy na obrovskú akciu začali!

A čo sa udeje kvôli tomuto menu v areáli „Olympic Fields“? Zdvojnásobenie príjazdovej kapacity, osadenie osvetlenia areálu pár dní pred akciou, dočasné zavedenie vodovodu, vybudovanie vstupných brán, zjednodušenie vstupov, sprehľadnenie areálu, lepší prístup k najrýchlejším a najmodernejším výčapom s neuveriteľnou kapacitou, totálna prerábka parkovania, atrakcie pre deti počas poobedňajšieho hrania hudobných hostí, kyvadlová doprava zo Zvolena až na miesto, presné označenie obce so smerovaním na parkovisko a miesto konania – a mnoho ďalších vylepšení, ktoré urobia z 10-hektárového areálu jeden z najlepších na Slovensku!